Dytmehtapyakut.com web sitesine  üye olurken, sizden talep ettiğimiz isim ve e-posta adresi bilgilerini, ayrıca vermek zorunda olmadığınız diğer tüm kişisel bilgileri, kesin güvenlik ve gizlilik standartları çerçevesinde koruyacağız.

Sizin onayınız alınmadan, bu bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslara satılmayacak ya da verilmeyecektir.

Şirket politikası olarak gizlilik ilkesine çok önem vermekteyiz ve okuyucularımızın herhangi bir zarar görme - istismar edilme kaygısı duymadan sitemizden yararlanmasını istiyoruz.

Daha detaylı bilgi için Aydınlatma Metnimize göz atabilirsiniz.

 

Site İçeriği Üzerinde Haklar 

Sitemizdeki her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; Şirketimizin anlaşmasına göre diğer üçüncü sahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Şirketimize aittir.
 

Değişiklikler 

Şirketimiz gizlilik, kişisel veri saklama-kullanım ve imha politikası ve Site kullanım şartları gibi konularda, keza sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda, kampanya vb.lerinde gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler Şirketimizce Siteden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur.

 

Tüm bu konularda ek bilgi istemlerinizi, her türlü talep ve şikayetlerinizi aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşarak Şirketimiz Ro Me Sağlıklı Beslenme Ve Diyet Danışmanlığı Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 'ne bildirebilirsiniz. İlgili talebin yasalar gereği belirli bir prosedürde (usulde-zamanda-şekilde) yapılması gereken hallerde söz konusu prosedüre uyulması gerekir.
 

Ünvan: Ro Me Sağlıklı Beslenme Ve Diyet Danışmanlığı Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Ltd Şti.

Adres : Medya Mh. 629/1. Sk. Çeysa Önya Park Plaza B/Blok No:1B İç Kapı No:48  Kayapınar/Diyarbakır  

Telefon : +90 552 843 21 26  

Eposta :  [email protected]